Abbas Kashefi

Senior SEO specialists

Abbas Kashefi

Senior SEO specialists

پست های بلاگ

BLUM چیست؟ همه چیزدباره ایردراپ بلوم تلگرام

پروژه بلوم (Blum) به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز معرفی شده که خدمات معاملاتی متنوعی ارائه می‌دهد. این پلتفرم با هدف رفع مشکلات رایج صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز طراحی شده و امکان خرید هرگونه کوین از هر شبکه‌ای را فراهم می‌کند. کمپین این ایردراپ به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از ربات تلگرام این پروژه، توکن‌ها را به صورت رایگان به دست آورند.

BLUM

آموزش استخراج ارز BLUM

برای استخراج توکن‌ از طریق تلگرام، باید وارد ربات تلگرام اصلی آن شوید و حساب کاربری خود را بسازید. سپس با کلیک روی دکمه «Farm» می‌توانید امتیاز خود را جمع‌آوری کنید. این امتیازات هر ۸ ساعت قابل دریافت هستند و با دعوت دوستان و انجام تسک‌ها نیز می‌توان امتیاز بیشتری کسب کرد که در ادامه این مراحل کامل توضیح می دهیم.

مرحله اول: پیوستن به ربات تلگرام Blum

ابتدا باید لینک دعوت داشته باشید یا ایمیل خود را در لیست انتظار ثبت کنید. معمولاً در کمتر از یک هفته ایمیل دعوت برای شما ارسال خواهد شد.

مرحله دوم: اجرای بازی بلوم

پس از ورود به این مینی اپلیکیشن، امتیازات روزانه را در هر هشدریافت می‌کنید و با انجام بازی ساده‌ای می‌توانید امتیاز جمع‌آوری کنید. این بازی شامل کلیک روی برگ‌های سبز است که امتیاز دارند و اجتناب بمب‌ها می‌باشد، برگه های آبی وظیفه توقف برگه های سبز را دارند که می تواند سرعت جمع آوری را ارتقا دهد.

مرحله سوم: انجام تسک‌ها

تسک‌ها از طریق گزینه Tasks قابل دسترسی هستند و با انجام آن‌ها امتیازات بلوم افزایش می‌یابد. این تسک‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که زمان زیادی از شما نگیرند و اغلب فالو کردن سوشال های پارتنر های این پروژه است.

مرحله چهارم: شروع فارمینگ

با کلیک روی Start Farming، هر ۸ ساعت یک بار می‌توانید امتیازات را جمع‌آوری کنید. این فرآیند به صورت خودکار انجام می‌شود و نیاز به مراجعه دوباره پس از هر دوره ۸ ساعته دارد.

مرحله پنجم: بازخرید امتیازات برای دریافت توکن

امتیازات بلوم جمع‌آوری شده را می‌توان برای دریافت توکن‌ها یا سایر پاداش‌ها بازخرید کرد. هرچند که هنوز امکان بازخرید امتیازات فعال نشده است، شما می‌توانید به جمع‌آوری امتیازات ادامه دهید تا در آینده از این امکان بهره‌مند شوید.

نکات تکمیلی درباره این ایردراپ

  1. با دعوت دوستان خود، ۱۰٪ امتیاز از فعالیت‌های آن‌ها و همچنین ۲.۵٪ امتیاز بیشتر از رفرال‌های آن‌های به شما اختصاص پیدا می کند.
  2. با تکمیل وظایف اجتماعی مشخص شده در ربات، می توانید امتیاز خود را افزایش دهید.
  3. این پروژه به برنامه شتاب‌دهنده فصل هفتم MVB از بایننس انتخاب شده است که به اعتبار آن چندین برابر می کند.
  4. این ایردراپ یکی از بزرگترین کانال‌های تلگرام با بیش از ۸ میلیون کاربر را دارد.
  5. برای واجد شرایط شدن دریافت ایردراپ، فارمرهای این پروژه نیاز به حداقل ۱۰ رفرال دارید.
  6. توکن بلوم هنوز در هیچ صرافی لیست نشده و قیمت آن نیز مشخص نیست.
Write a comment