Abbas Kashefi

Senior SEO specialists

Abbas Kashefi

Senior SEO specialists

آموزش سئو در مشهد

سئو شامل مجموعه اقداماتی است که باعث تأیید شدن و محبوبیت سایت شما در نظر گوگل و کاربر می‌شود. یکی از اقدامات لازم برای یک سایت، انجام سئو به روش درست و اصولی است؛ برای بهره‌بردن از این فعالیت می‌توانید از شرکت‌هایی که خدمات سئو ارائه می‌دهند کمک بگیرید یا خودتان به صورت اصولی آموزش سئو در مشهد را از طریق های مختلف مانند: سایت سئو آبی دنبال کنید.
خدمات سئو می‌تواند شامل انجام کلیه کارهای سئو روی سایت شما باشد یا مشاوره سئو رایگان باشد. مشاوره سئو در صورتی مفید است که شما به‌صورت مبتدی یا حرفه‌ای آموزش سئو دیده باشید و توانایی پیاده‌سازی راهکارهای مشاور را داشته باشید.

آموزش سئو در مشهد 0 تا 100

سئوی سایت هزینه بالایی دارد و این هزینه فقط هزینه مالی نیست! یک سئوکار باید وقت و انرژی زیادی صرف کند و برای انجام کارها خلاقیت‌هایی به خرج دهد که برای سایت مفید باشد؛ بنابراین آموزش کامل سئو هم نیازمند هزینه بالایی است و پشتکار و اراده قوی می‌طلبد.
سئو فقط انجام‌دادن یک سری اقدامات از پیش تعیین شده نیست، ابعاد مختلفی دارد که هرکدام اهمیت خودشان را دارند.
در حال حاضر وردپرس محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) در جهان است؛ ولی برای یک متخصص سئو فرقی نمی‌کند که از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می‌کنید. اجرای سئو برای تمامی سیستم‌ها یکسان است.

در آموزش سئو در مشهد، آموزش سئو وردپرس و آموزش سئوی جوملا یا دروپال هیچ تفاوتی ندارد.آموزش‌های حضوری معمولاً بازخورد بهتری دارند و آموزش سئو نیز از این قاعده مستثنا نیست. برای آشنایی با متخصص سئو در مشهد که بتوانید در دوره سئوی سایت شرکت کنید با ما همراه باشید.

آموزش سئو در مشهد رایگان؟

در ابتدای شروع هر کاری باید برآوردی از هزینه‌های آن نیز داشته باشیم. آموزش مقدماتی و رایگان سئو را می‌توان با یک سرچ ساده پیدا کرد؛ البته با این آموزش‌ها شما تنها چارچوب‌های گوگل را فرا می‌گیرید و برای حرفه‌ای شدن در این زمینه احتیاج به دانشی فراتر از این قوانین دارید.
خلاصه تمام آموزش‌های رایگان سئو در سایت webconfs در قالب یک جدول جمع‌آوری شده است. این جدول تنها فاکتور های گوگل را در بخش های مختلف و بر اساس اهمیت آنها نمایش می دهد.

انواع سئو کدام‌اند؟

سئو به سه شکل متفاوت انجام می‌شود:

  • سئوی کلاه سفید
  • سئوی کلاه سیاه
  • سئوی کلاه خاکستری

در ادامه به بررسی ویژگی‌های هرکدام از این موارد می‌پردازیم:

سئوی کلاه سفید  White Hat SEO

در این روش، تمام مواردی که برای بهینه‌سازی سایت انجام می‌شود در چارچوب قوانین گوگل است. اصلی‌ترین نکته در سئوی کلاه سفید این است که محتوا به‌صورت مستمر و اصولی تولید شود. اگر از یک شرکت خدمات سئو برای محتواهایتان کمک نمی‌گیرید، لازم است آموزش‌های تولید محتوای اصولی را فرا بگیرید.
در سئوی کلاه سفید مسیر طولانی‌تر است و سئو کردن یک کلمه یا سایت زمان زیادی می‌برد.
اصلی‌ترین مزیت سئوی کلاه سفید این است که سایت آینده روشنی دارد!

سئوی کلاه‌سیاه

این روش دقیقاً مقابل سئوی کلاه سفید است. سئوی کلاه سیاه احتیاج به تخصص بالایی دارد.

یک متخصص سئوی کلاه سیاه باید به تمامی قوانین گوگل تسلط داشته باشد و بداند چگونه و کدام قوانین را زیر پا بگذارد تا به یک نتیجه خوب برسد که ما سعی کرده در خدمتی ک تحت عنوان آموزش سئو در مشهد عرضه کرده ایم بهترین تکنیک های آن را به شما یاد دهیم.
سئوی کلاه سیاه معمولاً در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه می‌رسد، ولی چون تماماً خلاف قوانین گوگل است به همان سرعت نیز از نتایج حذف می‌شود. کلاه سیاه زمانی مناسب است که بخواهیم طی یک مدت کوتاه محصولی را بفروشیم یا خدمتی را ارائه کنیم و برای سایت‌هایی که می‌خواهند همیشه در نتایج گوگل باشند مناسب نیست.

یکی از مهم‌ترین نکات در این نوع سئو این است که باید تخصص کافی داشته باشید تا قبل از رسیدن به نتیجه دلخواه سایت شما پنالتی نشود.

سئوی کلاه خاکستری

سئوی کلاه خاکستری ترکیبی از سئوی کلاه سیاه و کلاه سفید است. در این سئو باید اصول اساسی و مهم گوگل را رعایت کنیم و در مواردی بسیار جزئی از قوانین سرپیچی کنیم.
امروزه اکثر سئوکارها از این روش سایت را سئو می‌کنند.
یک نکته مهم این است که در این سئو باید توجه داشته باشیم که به‌گونه‌ای قوانین را زیر پا نگذاریم که از نتایج حذف شویم. برای انجام سئوی کلاه خاکستری باید سایت به‌اندازه‌ای تابع قوانین باشد که در صورت وجود یک مشکل کوچک آسیبی به آن وارد نشود.

آموزش کدام نوع سئو بهتر است؟

در حالت کلی سئوی کلاه سفید ایمن‌ترین سئو است که ما هم در مجموعه سئو آبی در سرویس آموزش سئو در مشهد بیشترین آموزش ها پیرامون همین موضوع است.

کلاه سیاه هم که احتیاج به تخصص و تبحر بالایی دارد و یک اشتباه کوچک حین سئوی سایت می‌تواند تمامی زحمات شما را به باد دهد.

سئوی کلاه خاکستری در صورتی خوب است که سایت شما از اعتبار خوبی برخوردار باشد و همین‌طور شما به‌اندازه کافی تخصص داشته باشید که زیاده‌روی نکنید!

در کل بهترین کار این است که شما تحت آموزش سئو در مشهد که از صفر تا صد را پشتیبانی می کنید قرار بگیرید! یعنی ابتدا سئوی کلاه سفید را آموزش ببینید و سپس سئوی کلاه سیاه؛ حتی اگر سئوی کلاه سیاه کار نکنید می‌توانید در کلاه خاکستری از آن استفاده کنید.
نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که برخی سئوکارها به‌صورت نادانسته سئوی کلاه سیاه انجام می‌دهند و زمانی که همه چیز خوب پیش می‌رود و انتظارش را ندارند، سایت دچار مشکل می‌شود؛ بنابراین داشتن اطلاعات کلی در مورد سئوی کلاه سیاه هم بسیار مفید است.

متخصص سئو در مشهد

یک متخصص سئوی خوب (چه در مشهد، چه در شهرهای دیگر) باید علاوه انواع سئو، به بخش‌های مختلف سئو هم تسلط داشته باشد.
بخش‌های مختلفی از سئو که باید توسط متخصص سئو به شما آموزش داده شوند عبارت‌اند از:

  • سئوی داخلی – On Page SEO
  • سئوی خارجی – Off Page SEO
  • سئوی تکنیکال – Technical SEO
  • گوگل سرچ کنسول
  • گوگل آنالیتیکس: این مورد از ملزومات نیست؛ اما اگر از شرکت‌های واسطه تبلیغ و یا بنر برای افزایش بازدید خریداری شود، باید از این ابزار برای بررسی آمار استفاده کرد.

آموزش سئو در مشهد به صورت خصوصی

اگر ساکن مشهد هستید و آموزش‌های پایه و مقدماتی سئو را فراگرفته‌اید، می‌توانید از یک شرکت فعال در این حوزه مانند: سئو آبی، برای آموزش سئو در مشهد کمک بگیرید تا برای آموزش‌ را به شما بدهد.

امکان پرداخت شهریه کلاس ها به صورت اقساطی نیز فراهم است؟

بله شما می توانید شهریه کلاس های خود را به صورت اقساطی و یا نقد پرداخت کنید.

آیا آموزش سئو در مشهد فقط به صورت حضوری برگزار می شود؟

خیر شما می توانید در صورت حضور در شهرستان یا شهر های دیگر، کلاس ها را به صورت آنلاین مشاهده