Abbas Kashefi

Senior SEO specialists

Abbas Kashefi

Senior SEO specialists

پست های بلاگ

الگوریتم موش کور گوگل – Possum Algorithm

الگوریتم موش کور گوگل؟ (Possum Algorithm) بله درست شنیده اید ، این اسم یکی از چندین الگوریتم های گوگل است که امروز در این پست از سایت عباس کاشفی بخش اصطلاحات سئو قصد داریم به بررسی و معرفی آن بپردازیم پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا کاربرد و تاثیرات آن را برای شما شرح دهیم.

الگوریتم موش کور گوگل چیست؟

این الگوریتم برای اولین بار در یک سپتامبر سال 2016 معرفی شد (تا کنون گوگل این مورد را تایید نکرده است و خود سئو کاران آن را شناسایی کرده اند) که در کنار الگوریتم کبوتر، بر نتایج کسب و کار های محلی تاثیر گذار هستند.

این الگوریتم به کاربر ها کمک می کند که وقتی یک کلمه کلیدی مربوط به یک مکان را سرچ می کنند نتایج غیر محلی و نوپا هم بتوانند شانس نمایش در نتایج سرپ را داشته باشند که برای این که این نتیجه حاصل شود بهتر است که اطلاعات سایت خود را حتما درج نمایید.

اما دلیل این نام گذاری بسیار جالب چه می تواند باشد؟

دلیل اصلی این نام گذاری این است که با تغییراتی که بعد از مواقع روی نتاج سرچ ایجاد می کرد بعضی از صاحبان سایت ها را دچار این مشکل می کرد که آیا سایت آن ها از نتایج حذف شده است یا خیر به همین دلیل این نام بسیار جالب برای آن انتخاب شد.

خلاصه:

در انتها شما باید دقت داشته باشید که “الگوریتم موش کور گوگل” تاثیر زیادی به نظرات کاربران می کند پس برای استفاده بهینه آن در سئو باید این بخش توجه ویژه ای داشته باشید تا بهترین پاسخ را دریافت کنید.

Write a comment